piątek, 30 grudnia 2011

Pierwszy post - postanowienia noworoczne:)

Cześć dziewczyny:)
W życiu każdej z nas są takie momenty, że mamy wszystkiego dość i nic się nam nie chce. U mnie niedawno taki moment nastąpił, ale pora wziąć się w garść a chyba nie ma lepszej okazji do zmiany swojego życia jak nowy rok, nowy początek:)

Zacznę od spisania sobie postanowień noworocznych, mam nadzieję, że dzięki napisaniu ich tutaj łatwiej będzie mi je spełnic. No to zaczynamy:

1. Zacznę prowadzić bloga. Pierwszy krok w tym kierunku postwaiłam.

2. Wrócę do naturalnego koloru włosów. Od 5 lat regularnie rozjaśniałam moje włosy co niestety odbiło się na ich wyglądzie. Teraz przefarbowałam je na kolor zbliżony do mojego naturalnego i czekam aż odrosną. Poza powrotem do naturalnego koloru włosów chciałabym też zapuścić je do pasa(teraz mam za łopatki) i sprawić, żeby wyglądały jak włosy z reklam szamponów:)

3. Przestawiam się na naturalną pielęgnację. W swoim życiu próbowałam kosmetyków z różnej półki cenowej - od drogeryjnych kosmetyków za 10 zł do wysokopółkowych kosztujących 200, próbowałam kosmetyków aptecznych i niewiele pomogły. Dlatego teraz spróbuję naturalnej pielęgnacji. Nie jestem jeszcze dobrze obeznana w tym temacie, ale swoimi spostrzeżeniami będę dzieliła się na blogu.

4. Zacznę być systematyczna w pielęgnacji, zwłaszcza w olejowaniu włosów i stosowaniu maseczek, balsamów do ciała i maseczek do twarzy.

5. Schudnę.... To postanowienie jest najsilniejsze - trzymajcie kciuki:)

Chciałabym jeszcze życzyć Wam udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku. Pamiętajcie, że tylko od Was zależy jak wasze życie się ułoży i mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak, jak to zaplanowałyście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz